Американські аналітики пророкують неминучий конфлікт між Туреччиною та РФ у 2016 році

У Stratfor вважають, що Росія найменше хотіла б конфліктувати з Туреччиною, але конфлікт неминучий.

Американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor прогнозує неминуче загострення відносин між Туреччиною і Росією.

Про це йдеться в її доповіді з прогнозом щодо політичної і економічної ситуації в світі в 2016 році, передає РБК.

На думку американських аналітиків, Туреччина проведе військову акцію на півночі Сирії, а також спробує збільшити свою присутність на півночі Іраку. При цьому Анкара буде прагнути не тільки протистояти бойовикам ІД, але й стримувати сирійських курдів. Stratfor вважає, що ці дії збільшать ризик протистояння Туреччини з Росією і Іраном.

У доповіді йдеться, що Росія найменше хотіла б конфліктувати з Туреччиною, оскільки влада цієї країни контролює підходи до Чорного і Середземного морів, але цей сценарій неминучий.

У Stratfor також попереджають, що залученість Росії в сирійський конфлікт зростає і через це вона відійде від свого первісного завдання в регіоні і зіткнеться з необхідністю вирішувати дуже багато завдань одночасно.

Нагадаємо, відносини між двома країнами різко погіршилися після 24 листопада - військово-повітряні сили Туреччини збили російський бомбардувальник Су-24, коли той порушив повітряний простір країни. Після чого президент Росії Володимир Путін підписав указ про спеціальні економічні заходи щодо Туреччини.

ВідеоПутін наголосив, що не бачить перспектив налагодження відносин із владою Туреччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: