Американські делегати розповіли про агресивну поведінку росіян на Мюнхенській конференції

Крім того, французькі делегати звинуватили Росію у бомбардуванні мирного населення Сирії.

На Мюнхенській конференції з питань безпеки делегати США,  сенатор Джон Маккейн та колишній сенатор Джо Ліберман повідомили про  агресивну та зверхню поведінку російської делегації.

"Як на мене, поведінка росіян нагадує поведінку Путіна у 2007 році. Дуже агресивна, дуже антагоністична. Втім, згадки про Холодну війну є зовсім недоречними", - сказав сенатор Маккейн, пише Голос Америки.

"Він (Дмитро Медведєв-ред.) приїжджає сюди і попереджає нас, Захід, що ми не повинні допустити початку нової Холодної війни. Це при тому, що саме вони, росіяни, власними руками загарбали Крим, досі мають війська в Україні, а тепер ще знову надіслали війська на Близький Схід", - заявив колишній сенатор Джо Ліберман.

Крім того, французькі делегати звинуватили Росію у бомбардуванні мирного населення Сирії вже через день після того, як міжнародна спільнота погодилась припинити військові операції.

Нагадаємо, що у німецькому Мюнхені 13 лютого стартувала 52-га конференція з безпеки, на яку зібралося чимало лідерів країн та організацій світу. Головні теми – криза в Європі через навалу біженців з охопленої війною Сирії та агресія Росії проти України.

Також зазначимо, що прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв під час конференнції заявив, що між Росією та Заходом розпочалася "нова холодна війна".

"Залишається недружньою та закритою політична лінія НАТО щодо Росії. Можна сказати й різкіше: Ми скотилися в часи нової холодної війни", - каже він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: