Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американські прокурори більше не звинувачують Бутіну у корисливому текстуванні сексуального характеру

Раніше її звинувачували у пропонуванні сексу за певну посаду.

Федеральні прокурори заявили, що ймовірно "помилились" і неправильно трактували повідомлення російської агентки Марії Бутіної. Про це вони заявили на суді, що відбувся у п'ятницю, 8 вересня.

Зазначається, що, ймовірно, вони неправильно зрозуміли тексти повідомлень і зробили неправильні висновки щодо того, що нібито цими повідомленнями Бутіна пропонує секс в обмін на посаду в організації з "особливими інтересами", передає CBS.

Втім, прокурори зазначили, що ця заява не впливає на те, що Бутіна має залишатись під арештом.

Раніше правник Бутіної заявляв, що прокурори сплутали дружні жарти з чоловіком, з яким шпигунку пов'язують тривалі дружні стосунки, з реальною пропозицією.

"Навіть з урахуванням того, що держава неправильно витлумачила цю конкретну переписку, інші матеріали та комунікації в державному обвинуваченні дають право сумніватись в заяві відповідача, що її стосунки з "громадянином США №1" (так у матеріалах суду зазначений чоловік, з яким Бутіна перебуває у стосунках – ред.) настільки міцні та надійні, що вона не уникатиме суду, якщо її звільнять з-під варти", - йдеться у письмовій заяві прокурорів.

Захист росіянки запевняв, що міцні стосунки з американцем – це запорука того, що Бутіна не втече. Хоча імені "персони 1" під час процесу не називають, однак у пресі розкривали її – це Пол Еріксон, консультант та адвокат республіканців, ймовірний бойфренд Бутіної.

Наступне засідання відбудеться у понеділок, 10 вересня.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати взаємини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган ухвалення рішень", щоб просунути порядку денного Російської Федерації", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив у санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції