Американські рибалки спіймали акулу і використали її щелепу для відкриття банки з пивом: Мережа обурена (фото)

Американські рибалки спіймали акулу і використали її щелепу для відкриття банки з пивом: Мережа обурена (фото)

Американські рибалки спіймали акулу і використали її щелепу для відкриття банки з пивом: Мережа обурена (фото)

Фото: скриншот з відео

Рибалки кажуть, що "це було весело".

У Флориді (США) рибалок розкритикували за те, що вони спіймали акулу і використовували її щелепу, щоб відкрити банку з пивом.

Про це пише The Sun.

Друзі рибалили на пляжі Флориди, коли спіймали те, що, як вважають, було піщаною тигровою акулою, і вирішили використовувати її як консервний ніж. На опублікованих кадрах видно, як один приятель тримає щелепи переляканої акули, а інший - розбиває металеву банку об її зуби.

Фото: скриншот з відео

Попри пручання акули, один із рибалок забрав свою банку і скуштував напій. Після цього двоє товаришів почали сміятися із беззахисної акули. 

Розлючені зоозахисники засудили опубліковане відео, багато хто назвав поведінку "неповажною" і "образливою". Коли до одного із чоловіків підійшли репортери, той визнав, що це "ймовірно, не найкраща ідея", проте він пояснив інцидент як "просто забава".

"Так, виловлювати акулу з води - незаконно. Я отримав попередження від начальника охорони після того, як для цього було знято відео", - сказав рибалка Коді Скот.

Рибалки запевнили, що акула мовляв не постраждала. Вони погодилися, що це була не найкраща ідея, та додали, що зробили все можливо, аби переконатися, що з акулою все добре.

"Звичайно, ми не намагаємося нашкодити рибі, але я можу зрозуміти, що люди можуть сприймати це як неповагу", - зауважив Уятт Даллісон і додав, - "Ми намагалися залишити її у воді, щоб в зябра потрапляла вода, але людям дозволено думати, що вони хочуть. Це було просто весело".

Фото: скриншот з відео

Відео на їхньому каналі набрало понад 62 тисячі переглядів і отримало понад 147 коментарів, багато з користувачів висловили своє невдоволення, назвавши поведінку "неповагою".

Своєю чергою, Національне морське рибальство США підтвердило, що подібний вчинок незаконний, хоча поки не зрозуміло, чи була дійсно ця акула піщаною тигровою, яка під охороною. Слід зауважити, що закон Флориди забороняє діставати з води акул, які охороняються, зокрема, піщану тигрову акулу.

Нагадаємо, чоловік під час риболовлі на Кокосових островах в Індійському океані спіймав на гачок жовтоперого каранкса, але витягти з води здобич він не міг, бо на заваді йому стали три акули. У результаті 21-річний рибалка вистояв у сутичці з хижаками і забрав улов.

Раніше у США рибалка із Північної Кароліни у затоці Мерреллс випадково зловив на вудку алігатора орієнтовно до 8 футів (близько 2,4 м).

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація