Американські танки озброїли снарядами проти цивільного населення

Американські танки озброїли гранатами М-98, за допомогою яких зупинятмуть беззбройний натовп з мінімальним ризиком смерті.

У США танки озброїли гранатами М-98, за допомогою яких, у разі необхідності, можна зупинити беззбройний натовп з мінімальною шкодою для життя людини.

В ході асиметричних воєн в Іраку і Афганістані американська армія зіткнулася з ситуаціями, які виходять за рамки застосування важкої бронетехніки.

Наприклад, танк, озброєний потужною смертоносною зброєю, не здатний зупинити автобус, що  наближаються до блокпосту, окрім як підірвати його. Теж стосується і масових заворушень з агресивними діями беззбройного натовпу.

Заповнити цю прогалину в озброєнні бронетехніки мають нелітальні боєприпаси М-98, випробування яких закінчилися навесні цього року.

Тепер він отримав добро на виробництво і ввійде в штатне оснащення танків, бойових машин піхоти тощо. Перші М-98 вже надійшли на армійський склад в Індіані і доступні для використання американськими військами.

Боєприпас М-98 являє собою 66-мм гранату, яка може вистрілюватися зі стандартних гранатометів LVOSS. Спочатку ці боєприпаси призначалися для відстрілу димових гранат.

Такі гранатомети встановлюються на башти танків і корпус бронемашин. Граната має дальність дії до 150 метрів і складається з трьох суббоєприпасів, які, вибухаючи, створюють потужний спалах і гучний звук.

Граната важить 730 г і зроблена з нейлону і картону - з метою мінімізувати ризик утворення небезпечних осколків.

Граната вистрілюється з початковою швидкістю 160 м/с і через 4,5 секунд вибухає, створюючи спалах і звуковий удар силою 170 дБ, які дезорієнтують і оглушають людей в радіусі 10-15 м. Коштує одна граната близько 200 доларів.

Використовувати новий боєприпас пропонується у разі необхідності припинити безлади неозброєного цивільного населення або для попередження транспортних засобів, які не реагують на інші сигнали.

Граната не завдає людям серйозної шкоди і дозволяє впливати на людей з мінімальним ризиком смерті цивільних осіб і солдатів.

Читайте також:

Американці підірвали авто афганського наркокур'єра, вилучивши 5 тонн опіуму

Біля входу на базу США в Афганістані смертник підірвав себе

НАТО знищило талібів, що підірвали вертоліт з американським спецназом

"Талібан" ракетою знищив гелікоптер НАТО та 31 спецназівця США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: