Американські війська відновили патрулювання на півночі Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

США також доставили на військову базу в Румайлане понад 100 військовослужбовців.

Війська США, які повернулися до Сирії відновили патрулювання вперше після закінчення операції "Джерело миру".

Про це 1 листопада пише "Анадолу".

За інформацією агентства, американські військові на п'яти бронетранспортерах і двох пікапах провели патрулювання 40-кілометрової зони між районами Румейлан і Кахтані за шість кілометрів від сирійсько-турецького кордону.

Патрулювання району нафтових родовищ в районі Кахтані на сході провінції Камишли було призупинено американцями одразу після початку операції "Джерело миру".

Інший нафтоносний район Сирії - Румейлан - розташований за 15-20 кілометрів від іракського кордону. На американській військовій базі в Румейлані дислоковано понад 100 військовослужбовців.

Минулого тижня США повідомили, що посилять військову присутність в районі нафтових родовищ в сирійській провінції Дейр-ез-Зор на сході Сирії. Після цього в Дейр-ез-Зор з Іраку були перекинуті американські військові.

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції "Джерело миру" проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною. На території "Військова поліція РФ" з турецькими військовими також розпочали патрулювання.

Відео Дональд Трамп має новий план щодо Сирії

Президент Сполучених Штатів планує відправити туди військову техніку та понад пів тисячі американських військових. Усе, аби захистити нафтові родовища на північному сході країни від атак терористів. Місцеві ЗМІ повідомляють - представлений військовими план передбачає корекцію цілей.   

Дональд Трамп має новий план щодо Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції