Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американські ЗМІ розповіли про невдалі випробування російських крилатих ракет

За оцінками США, найдовший випробувальний політ тривав всього лише більше двох хвилин.

Американський телеканал CNBC з посиланням на свої джерела повідомив про чотири невдалі випробування російських крилатих ракет.

Як розповіли джерела телеканалу, що мають прямий доступ до доповіді розвідки США за програмою озброєнь, "випробування крилатих ракет проводилися чотири рази в період з листопада по лютий, кожне з яких закінчувалася крахом".

За оцінками США, найдовший випробувальний політ тривав всього лише більше двох хвилин, а ракета пролетіла 22 милі, перш ніж втратити контроль і розбитися. Найкоротше випробування тривало чотири секунди, а ракета пролетіла п'ять миль, відзначають джерела.

За їх словами, для запуску ракети, яка розроблялася з початку 2000 років, використовується звичайний двигун, після чого для польоту відбувається перемикання на ядерний двигун.

Джерела підкреслили, що "наказ для проведення випробувань нібито віддали високопоставлені особи, незважаючи на заперечення з боку інженерів, які висловили заклопотаність тим, що системи ракети досі перебували на початковому етапі готовності".

Телеканал також повідомив, що "гіперзвуковий літальний апарат, проти якого у США на поточний момент немає захисту, буде готовий до використання в бойових діях до 2020 року".

Крім того, за даними джерел, Росія двічі успішно випробувала в 2016 році зброю, яка може переносити ядерну боєголовку. Третє випробування було здійснено в жовтні 2017 року і завершилося невдачею у зв'язку з тим, що платформа зруйнувалася за секунди до попадання в ціль. Четверте випробування заплановано на літо поточного року, повідомляє телеканал.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що ракети РФ розбилися на території Ірану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції