Американський аналітик спрогнозував відродження СРСР та крах США

Згідно огляду аналітика Джорджа Фрідмана, Радянський союз відновиться вже 2015 року, а у 2050 на світ чекає третя світов війна у космосі.

Голова американської аналітичної служби Stratfor Inc. Джордж Фрідман опублікував огляд, в якому пропонує свій геополітичний прогноз на XXI століття.

За словами Фрідмана у найближчому майбутньому зникне світовий тероризм. Вже в 2009 році, стверджує аналітик, послідовники джихаду будуть вимушені відмовитися від своєї мети по створенню мусульманської імперії на всій території Європи та Азії. Станеться це по низці причин, у тому числі через проблеми з фінансуванням.

Проте в 30-і роки XXI століття США зіткнуться з іншою загрозою - різким падінням народжуваності. У результаті в країну хлинуть мігранти з країн Латинської Америки. До 2090 року, пише Фрідман, мігранти будуть переважати у південно-західних штатах, колись відібраних США в Мексики.

Наступним "зійде з дистанції" Китай. Фрідман стверджує, що ця держава розпадеться під тиском економічного спаду і конфлікту між провінціями. Росія, на думку дослідника, вже до 2015 року відновить СРСР і знов розпочне "холодну війну" зі США. Правда, в 2050 році, лякає Фрідман, Росія, як і Китай, розколеться на частини, а Японія і Туреччина захищатимуть євразійський континент від Сполучених Штатів, які на той час вже позбудуться статусу наддержави.

Ну а через 40 років розпочнеться третя світова війна. Розв'яже її Японія, цього разу вже в космосі. Як пише аналітик, напередодні Дня подяки в 2050 році японські військові нападуть на командні центри США на орбіті. Автор називає цю подію "орбітальним Перл-Харбором". Формальним переможцем, на його думку, стануть США. Але хто виграє стратегічно - в огляді не говориться. "Це питання, яке не отримає відповіді до XXII століття" - констатує Фрідман.

Читайте також:

Росії пригрозили позбавленням членства у Раді Європи

Росія запустила військовий супутник

Україні належить шоста частина радянського майна за кордоном

У Львові "відродили Українську імперію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: