Американський мільярдер заарештований за інсайдерську торгівлю

Чоловіка обвинувачують в використанні інсайдерської схеми на загальну суму 20 мільйонів доларів.

Американська поліція заарештувала мільярдера Раджа Раджаратнама, якому пред'явлено звинувачення в інсайдерській торгівлі. Про це повідомляє Bloomberg. 52-річний Раджаратнам обвинувачується за 13 пунктами. По багатьох з них йому загрожує тюремне ув'язнення на строк до 20 років.

Раджаратнама обвинувачують в використанні інсайдерської схеми на загальну суму 20 мільйонів доларів. За інформацією Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) мільярдер шріланкійського походження, основний акціонер хедж-фонду Galleon, домовився з деякими представниками топ-менеджменту американських корпорацій. Вони зливали в Galleon інформацію про фінансове становище своїх компаній, зокрема, про їх квартальні доходи.

Суд призначив Раджаратнаму заставу в розмірі 100 мільйонів доларів. Мільярдер здав свій паспорт і втратив можливості виїжджати на відстань понад 110 кілометрів від Нью-Йорка.

Разом з Раджаратнамом були арештовані і його передбачувані спільники. У їх числі колишні керівники інвестбанку Bear Stearns Даніеле К'єза і Марк Курланд, Аніл Кумар з консалтингової компанії McKinsey & Co, а також віце-президент IBM Роберт Моффет.

Правоохоронні органи США почали розслідувати справу з кінця 2007 року. Для збору доказів проти вони встановили прослуховування телефонів основних підозрюваних.

Радж Раджаратнам володіє статками в 1,3 мільярда доларів. У 2009 році він опинився на 559-му місці в списку світових мільярдерів.

Читайте також:

Тігіпко: знекровлений бізнес не може платити зарплати

Банкір-мільярдер видурив у американців 8 млрд доларів

Клоун-мільярдер провів добродійне шоу у космосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: