Американський спеціаліст з абортів заморожував ембріони десятками

Поліція обшукала клініку американського акушера після того, як там померла жінка, і знайшла холодильник із замороженими ембріонами.

У клініці американського акушера-гінеколога Керміта Госнелла в місті Філадельфія були знайдені десятки заморожених ембріонів.

Поліція зацікавилася лікарем після того, як під час проведення аборту в його клініці померла пацієнтка.

Як встановили співробітники міського департаменту охорони здоров'я, Госнелл наймав на роботу людей без ліцензії на проведення генітальних обстежень і лікування. Перед абортом загиблій жінці кололи такі препарати, як димедрол, прометазін і діазепам. Після того, як доктор Госнелл прибув в клініку, жінці укололи ще декілька доз ліків, після чого був проведений аборт. Незабаром у пацієнтки почалася аритмія, вона померла.

За словами поліцейських, які проводили обшук, в холодильнику клініки були знайдені більше двадцяти заморожених ембріонів, деякі з них зберігалися у лікаря близько 30 років. Зараз слідчі встановлюють, чи має ця знахідка стосунок до проведення лікарями нелегальних абортів.

Встановлено, що ще в 1995 році ліцензійна комісія штату оголосила Госнеллу стягнення за "найм асистента, який не мав атестації для догляду за пацієнтом".

Утім, для багатьох пацієнтів лікаря, які відвідували його роками, розслідування стало сюрпризом. "Гарний. Дуже гарний доктор. Я знаю його багато років", — розповіла журналістам одна пацієнтка.

Дію ліцензії лікаря наразі припинили, проте будь-яких звинувачень проти Госнелла поки не висунуто.

Наприкінці січня в США завершився процес у справі про вбивство фахівця з абортів Джорджа Тіллера. Мешканець Канзасу Скотт Рейдер застрелив лікаря під час ранкової молитви в церкві. Вбивця засуджений до довічного ув’язнення.

Під час судового процесу адвокат доводив, що його клієнтом рухало відчуття справедливості. На його думку, Тіллер, який практикував аборти, був холоднокровним вбивцею ненароджених немовлят.

Читайте також:

Педіатр зі США зґвалтував більше сотні пацієнтів

В церкві у США застрелили лікаря-спеціаліста з абортів

Жінка зачала ще одну дитину на другому тижні вагітності

Скандальний лікар з Кіпру таємно клонував 14 людських ембріонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: