Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американським авіакомпаніям заборонили літати над Венесуелою

Причина - заворушення у країні.

Американським компаніям заборонили літати над Венесуелою, де зараз тривають заворушення, повідомляє Іnterfax.

Рішення прийняло Федеральне управління цивільної авіації Сполучених Штатів. Крім того, усім авіакомпаніям наказали залишити країну протягом 48 годин.

Обмеження вводяться щодо "всіх авіаперевізників і комерційних операторів США, всіх осіб, які володіють повноваженнями на підставі сертифікатів пілота, виданих Управлінням цивільної авіації". Винятки, коли оператори є іноземним авіаперевізником.

Причина такого рішення – політична нестабільність і заворушення, які активізувалися у країні. Усе це становить небезпеку для польотних операцій, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, на вулиці столиці Венесуели вийшла велика кількість протестувальників. Серед них є військові. На оприлюдненому відео, яке зняв невідомий автор на вулицях столиці, одні військові беруть під контроль зброю та техніку інших. Йдеться про район військової авіабази в Каракасі, де лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив про фінальну стадію повалення режиму Ніколаса Мадуро.

Нагадаємо, наприкінці січня 2019 року голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Це сталося після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін внаслідок виборів, які бойкотувала опозиція та не визнали багато держав. США, Канада, Австралія, більшість країн ЄС, Латинської Америки й Організації американських держав визнали Гуайдо легітимним президентом Венесуели. Натомість Мадуро підтримують такі держави як РФ, КНР та Туреччина.

23 березня два російських військових літаки приземлилися на аеродромі недалеко від венесуельської столиці Каракаса. За повідомленнями ЗМІ, на борту в країну прибули не менше 100 солдатів армії РФ. Серед них, як вважають в американському уряді, також є російські фахівці з кібербезпеки. 

Пізніше Росія визнала, що у Венесуелі знаходяться "військові експерти, які реально займаються реалізацією положень договорів з питань військово-технічного співробітництва". Президент США Дональд Трамп уже зажадав від РФ "забратися з Венесуели".

ВідеоУ Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

Самопроголошений президент Хуан Гуайдо оголосив про перехід на його бік частини військових. Раніше вони підтримували поки що офіційного очільника держави Ніколаса Мадуро.  

У Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції