Американським геям дозволили бути священиками Лютеранської церкви без целібату

Лютеранська церка США не лише дозволила людям нетрадиційної орієнтації бути священиками, а й відмінила для них целібат.

Керівники Лютеранської церкви США проголосували за скасування заборони на надання духовного сану представникам нетрадиційної орієнтації.

На голосуванні, яке відбулося 21 серпня, 68% сановників висловилися за надання гомосексуалістам права бути священнослужителями.

Досі геям і лесбіянкам дозволялося ставати священиками лише за умови, що ті будуть дотримуватися целібату. Тепер же їм дозволено вести статеве життя.

Скептики вважають, що це нововведення може спровокувати розкол у Лютеранській церкві.

Нагадаємо, нещодавно єпископи англіканської церкви Сполучених Штатів проголосували за скасування мораторію на призначення єпископами тих, хто не приховує свого гомосексуалізму.

Рішення було ухвалене 13 липня в Анахаймі (штат Каліфорнія) так званою палатою депутатів, де засідають священики і представники світського співтовариства. Для набуття чинності, його має схвалити палата єпископів Єпископальної церкви США.

Це рішення, швидше за все, призведе до виходу американської церкви з Англіканського співтовариства - міжнародної асоціації національних англіканських Церков.
Конфлікт розпочався в 2003 році, коли в США був призначений єпископом Джин Робінсон, який відкрито заявив про свій гомосексуалізм.

Через це виник розкол між ліберальними і консервативними колами англіканської церкви. Традиціоналісти вважають, що Біблія однозначно не допускає гомосексуалізму.

На думку лібералів, Священне писання може тлумачити інакше, зважаючи на поширені в сучасному суспільстві погляди.

Читайте також:

Вперше у світі темношкіра жінка стала рабином

В Індії геям дозволили займатися сексом

Американець-транссексуал народив другу дитину

Папа Римський прилетів до Африки розповідати про шкоду презервативів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: