Американським солдатам в Іраку дозволили вагітніти

Головнокомандувач силами США в Іраку скасував трибунал для військовослужбовців-жінок, які завагітніли на службі.

Головнокомандувач силами США в Іраку генерал Раймонд Одієрно виключив вагітність зі списку причин, з яких військові можуть відправитися під трибунал.

Кілька днів тому стало відомо, що на початку листопада генерал-майор Ентоні Куколо, що відповідає за північну частину іракської території, віддав новий наказ про підсудних діяннях.

Список причин, з яких військовослужбовці могли бути відправлені під трибунал, складався з двадцяти пунктів.

Зокрема, передбачалося покарання для жінок-військовослужбовців, які завагітніли, так і для винних у вагітності військовослужбовців-чоловіків.

Трохи пізніше сам Ентоні Куколо пояснив, що ніколи не наполягав на тому, щоб вагінтих військових та їх партнерів відправляли до в'язниці.

На його думку, новий наказ повинен був просто підкреслити ті складнощі, з якими стикається військове командування США в Іраку. Куколо відзначив, що вагітних доводиться відправляти додому, в результаті чого підрозділи, які вони залишають, слабшають.

При цьому підкреслювалося, що командувачі мають право на свій розсуд встановлювати правила поведінки для своїх підлеглих. Новий список обмежень, який затвердив Раймонд Одієрно, набуде чинності 1 січня 2010 року. Він буде поширюватися на всіх військовослужбовців.

Читайте також:

Напад на нафтопровід перервав експорт нафти з Іраку

Американський генерал заборонив солдатам вагітніти

Іранські військові вторглися до нафтового родовища в Іраку

Британська розвідка: мирному вирішенню конфлікту в Іраку завадила Росія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: