Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Віце-президент шкільного округу в штаті Арканзас написав у соціальній мережі, що був би щасливий, якби всі гомосексуалісти наклали на себе руки.

У США спалахнув скандал через висловлювання у Facebook заступника керівника шкільного округу в штаті Арканзас Клінта МакКенса: чиновник закликав усіх гомосексуалістів накласти на себе руки.

Клінт МакКенс написав у соціальній мережі, що відрікся б від своїх дітей, якби вони виявилися гомосексуалістами. Він також висловив свою думку щодо людей нетрадиційної сексуальної орієнтації, вживаючи при цьому образливі слова на кшталт "гоміки" і "п*дари".

Сенс полум'яних промов зводився до того, що МакКенс був би щасливий, якби всі "п*дари" наклали на себе руки.

Подібним чином він відреагував на низку самогубств підлітків-геїв, повідомивши, що нікого не повинен засмучувати той факт, що "п'ять гоміків вбили себе".

"На щастя, вони заражають один одного на СНІД і вмирають", - йдеться у записі МакКенса.

Його запис у Facebook викликав хвилю обурення. Чиновнику довелося піти у відставку і принести вибачення.

МакКенс розповів, що він отримав тисячі гнівних листів, в яких погрожували йому та його сім'ї. "Я відправив дружину і дитину зі штату і незабаром збираюся встановити в будинку систему сигналізації", - розповів він.

"Я жалкую про те, що своїми коментарями заподіяв людям біль. Мені шкода, що я допустив подібні безграмотні вислови", - вибачився він в телеефірі.

Запис МакКенса викликав таку гостру реакцію, оскільки останнім часом в США покінчили із собою кілька підлітків нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Читайте також:

В армію США почали брати геїв

У Нью-Йорку відкриють курорт для гомосексуалістів

Російські геї вийшли на парад в Берліні з портретами Путіна і Мєдвєдєва

Папа Римський засудив гомосексуальні шлюби

Залиште свій коментар

Вибір редакції