Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський Держдеп доповість Конгресу про виконання РФ закону про хімзброю

6 листопада - це крайній термін, до якого держдепартамент повинен підтвердити конгресу, що Росія виконала умови закону.

Американський держдепартамент до 6 листопада повинен представити конгресу висновок про те, чи дотримується Росія умови закону США про хімічну і бактеріологічну зброю в прив'язці до "справи Скрипалів", заявив заступник представника держдепартаменту Роберт Палладіно.

"Закон про хімічну і біологічну зброю наказує, щоб державний департамент доповів конгресу, чи виконала Росія умови, необхідні законом, через три місяці після перших висновків у справі Скрипаля", - сказав дипломат.

Він зазначив, що "6 листопада - це крайній термін, до якого держдепартамент повинен підтвердити конгресу, що Росія виконала умови закону про хімічну і біологічну зброю".

Якщо держдеп не зможе подати висновки, що підтверджують виконання закону, він "після консультацій з конгресом повинен ввести в дію другий пакет санкцій проти РФ.

На початку березня в британському Солсбері у важкому стані були виявлені екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Британський прем'єр Тереза Мей заявила в парламенті, що Скрипалі були отруєні нервовопаралітичною речовиною "Новачок", розробленим в Росії. У Москві відкинули ці звинувачення.

У середині жовтня міністри закордонних справ ЄС схвалили на переговорах у Люксембурзі новий рамковий механізм санкцій у зв'язку з використанням і поширенням хімзброї.

ВідеоЄС запровадив обмеження проти осіб, причетних до створення і використання хімічної зброї

Рішення ухвалювали під час засідання міністрів закордонних справ ЄС, що відбулося в Люксембурзі. Після отруєння в Солсбері з використанням нервовопаралітичної речовини з пропозицією щодо санкцій виступили Британія та Франція. Оскільки провину за токсичний напад покладають на Москву, під санкції можуть потрапити росіяни, а також Сирія за застосування хімічної зброї.

ЄС запровадив обмеження проти осіб, причетних до створення і використання хімічної зброї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції