Американський дилер марихуани вперше в історії вийшов на фондовий ринок

Компанія займається вирощуванням, обробкою та продажем марихуани.

Американська сільськогосподарська компанія Terra Tech Corp., яка спеціалізується на вирощуванні медичної коноплі, оголосила про покупку мережі точок продажів медичної марихуани — каліфорнійської Blum Oakland.

Як повідомляє MarketWatch, угода означає, що вперше в історії США на фондовий ринок вийшла компанія, яка безпосередньо займається вирощуванням, обробкою та продажем марихуани, дозволеної для публічного поширення.

Зазначимо, що доходи мережі Blum Oakland за підсумками 2015 року склали трохи менше $ 15 млн, мережа налічує 48 тис. зареєстрованих покупців, щодня за медичною марихуаною в точки продажів приходить майже тисяча пацієнтів.

Як розповів виконавчий директор Terra Tech Дерек Петерсон, разом з мережею Blum Oakland компанія отримала також обладнання для вирощування насіння конопель та їх подальшого продажу пацієнтам.

Разом з тим, злиття Terra Tech і Blum Oakland дозволить компанії стати однією з небагатьох в Каліфорнії, кому дозволено одночасно і вирощувати і продавати марихуану.

У відповідності з федеральними законами США марихуана заборонена, однак медична марихуана легалізована в 23 штатах країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: