Американський "доктор Смерть" потрапив до лікарні

Американський лікар, якого прозвали "доктор Смерть" через його діяльність у лікарні, потрапив до лікарні з пневмонією і захворюванням нирок.

Колишній лікар Джек Кеворкян, відомий під прізвиськом "доктор Смерть", потрапив до лікарні з пневмонією і захворюванням нирок.

Кілька тижнів тому 82-річний Джек Кеворкян вже був ненадовго госпіталізований. Представники "доктора Смерть" стверджують, що він страждає від перевтоми, але важким його стан назвати не можна. Кеворкян знаходиться в лікарні William Beaumont в передмісті Детройта, штат Мічиган.

Джек Кеворкян вісім років провів в американській в'язниці за те, що допомагав безнадійно хворим людям покінчити з собою за допомогою ін'єкції або отруєння газом. Він допоміг піти з життя 130 пацієнтам. Його заарештували за звинуваченням у вбивстві одного з них після того, як Кеворкян відправив на телебачення відеокасету, де була записана смерть пацієнта.

"Доктор Смерть" вийшов на волю в 2007 році. На наступний рік він взяв участь у виборах в Конгрес в якості незалежного кандидата, але не набрав і трьох відсотків голосів виборців.

Читайте також:

Американський "доктор Смерть" навіть у відпустці шукав жертв для ампутації

Знаменитий британський документаліст задушив хворого на СНІД коханця

Нацистський лікар створив у Бразилії "місто близнюків"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: