Американський фотограф роздягнув моделей і поставив їх на голову у знак протесту проти Трампа

Таким чином Спенсер Тунік протестує проти антиімігрантської риторики кандидата у президенти.

Американський фотограф Спенсер Тунік знову роздяг своїх моделей. Цього разу - на знак протесту проти передвиборчої риторики Дональда Трампа, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тунік зібрав два десятки добровольців, попросив їх зняти одяг та стати на голову. Тож цього разу, аби стати моделлю знаменитого художника, треба було не лише відкинути комплекси, але й мати належну фізичну форму.

Дональд Трамп під час своєї кампанії виступав, серед іншого, і проти мігрантів - зокрема і з Мексики. Тунік пояснив, що, поставивши моделей на голову, він хотів показати бажання очиститися від такої агресивної риторики. Чи просто як страус сховати голову і дочекатися, поки вибори не скінчаться.

Нагадаємо, що раніше скандальна панк-група Pussy Riot випустила англомовний відеокліп із критикою кандидата в президенти США Дональда Трампа.

Пісня називається "Make Great America Again" ("Зробимо Америку знову великою") – це одне з передвиборних гасел Трампа. У кліпі вмонтовані виступи кандидата, де він закликає побудувати стіну на кордоні з Мексикою, не впускати в країну мігрантів і мусульман.

Відомий фотограф Спенсер Тунік створив новий проект, протестуючи проти промови Трампа

Цього разу Тунік зібрав два десятки добровольців, попросив їх зняти одяг та стати на голову. Дональд Трамп під час своєї кампанії виступав, серед іншого, і проти мігрантів - зокрема і з Мексики. Тунік пояснив, що, поставивши моделей на голову, він хотів показати бажання очиститися від такої агресивної риторики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: