Американський пастор живе у розкішному маєтку за 1,8 млн доларів, купленому його "мегацерквою"

Дата публікації
Перегляди
2198
Американський пастор живе у розкішному маєтку за 1,8 млн доларів, купленому його "мегацерквою"

Пастор Джон Грей та Дональд Трамп / Associated Press

Його дружина - власниця суперкара.

Американський пастор однієї з церков у Південній Кароліні Джон Грей, мешкає у будинку за 1,8 млн доларів, куплений його громадою, аби "вмовити його взятися за роботу".

Про це повідомляє LadBible.

У церкві кажуть, що покупка будинку площею 650 квадратних метрів "не є чимось новим". Фінансовий директор церкви Тревіс Гейс запевняє, що це практика, яку проводить кожна релігійна громада в країні. "Ось що це таке. Це актив, який належить церкві", - каже він.

Разом з цим, Грею не звикати до розкішних подарунків. Так, своїй дружині він презентував суперкар Lamborghini за 200 тисяч доларів на їхні роковини, що свого часу викликало обурення в Мережі.

У соцмережах скандальний пастор завдав удару у відповідь критикам. За його словами, він купив коштовну автівку своїй дружині "не як пастор, а як чоловік".

Він стверджує що жодної копійки з бюджету церкви на цей подарунок він не витратив. Християнин переконував, що гроші – прибуток від його телешоу "Книга Джона Грея" та написаної ним книжки. Також Грей є відомим прихильником Дональда Трампа. Він називав його "найбільш прочорним" президентом США.

У його церкві близько 15 тисяч членів, ще 200 тисяч послідовників стежать за її онлайн-проповідями.

Нагадаємо, російський протоієрей В’ячеслав Баскаков публікував фото у свій Instagram-канал, де він у одязі та взутті дорогих брендів - Gucci і Louis Vuitton. У Мережі обурились знімками, і тоді акаунт зник. Тепер священик просить вибачення за "гріховні" фото. 

Настоятель Києво-Печерської Лаври похизувався, що регулярно проклинає людей, і вони від цього мруть

Настоятель Києво-Печерської Лаври похизувався, що регулярно проклинає людей, і вони від цього мруть