Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський психопат. Західні журнали вийшли з промовистими обкладинками про Трампа

Відомі ЗМІ висловили своє невдоволення результатами виборів. 

Обрання президентом мільярдера Дональда Трампа сколихнуло світ, що відзначилося на обкладинках та перших шпальтах світових ЗМІ. ТСН.ua зібрав вже другу добірку найкрасномовніших з них. 

Новий випуск французького журналу Libération вийшов із чорною обкладинкою, силуетом Трампа і написом "Американський психопат" (назва роману Брета Істона Елліса та заснованого на ньому однойменного фільму).

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _6
Обкладинка Libération

Популярний британський таблоїд The Sun окрім Трампа опублікував на обкладинці Гомера Сімпсона – героя популярного американського серіалу, в якому ще 2000 року пророкували перемогу республіканця. Гомер промовляє "D'oh" - вислів, який він використовує у разі якоїсь неприємної ситуації.

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _5
Обкладинка The Sun

Daily Mirror вийшов зі Статуєю Свободи, яка у розпачі затуляє свої очі руками. Під красномовним зображенням написано "Це президент Трамп. Що вони накоїли?"

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _4
Обкладинка Daily Mirror

Британський журнал New Statesman вийшов у світ із заголовком "Трампоапокаліпсис" та фото ядерного вибуху на обкладинці, крізь який видно обличчя переможця виборів.

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _3
Обкладинка New Statesman

NZherald зробив обкладинку із Трампом у кольорах передвиборчого плакату Барака Обами. На ньому був напис "Hope" (надія). Зображення із республіканцем доповнили написом "No you can't"  (Ні, ви не могли).

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _2
NZherald

Німецький Die Welt перевернув свою обкладинку догори дриґом. 

Обкладинки журналів про перемогу Трампа _1
Обкладинка Die Welt

Першу частину добірки із обкладинками дивіться за посиланням →. 

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США. За його кандидатуру проголосувало 47,5% виборців. Виборники віддали достроково за республіканця 290 голосів. Демократка Гілларі Клінтон набрала 47,7% і 232 голоси виборників. Клінтон визнала свою поразку на виборах.

Фотогалерея Я буду президентом для усіх американців. Трамп виголосив свою першу промову після перемоги (24 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції