Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський сенатор розповів, що Україна отримає від США снайперські комплекси

Ці комплекси необхідні для відповідей на вогонь снайперів, які вбивають українських військових.

Американський сенатор Роберт Портман, під час візиту до України, пообіцяв, що на додачу до "Джавелінів" США нададуть ЗСУ снайперські комплекси.

Про це інформує Голос Америки.

Портман порівняв президента РФ Володимира Путіна з північнокорейським диктатором і запевнив, що Сполучені Штати на боці України.

"Адміністрація Трампа тримає чітку лінію у підтримці України. Зауважте, що саме ця адміністрація, а не попередня, надала Україні летальну зброю для захисту", - додав Портман.

Він наголосив, що, окрім "Джавелінів", незабаром Україна отримає і снайперські комплекси.

"Вчора я побував на Донбасі, де досі гинуть українські солдати. Минулого місяця більшість втрат були спричинені, найвірогідніше, вогнем ворожих снайперів. І одне з недавніх рішень американських законодавців і адміністрації – надати снайперські комплекси українській армії", - сказав Портман.

"Щоб можна було відповідати на вогонь снайперів, які вбивають українських військових. Це один із конкретних прикладів, який доводить, що США стоять пліч-о-пліч із Україною", - зауважив він.

Раніше Портман зустрівся із президентом України Петром Порошенком.  В ході зустрічі Порошенко нагородив його орденом "За заслуги".

Нагадаємо, США заклали в своєму оборонному бюджеті на 2018 рік 350 млн доларів на допомогу Україні. Нещодавно Україна отримала від США прилади нічного бачення на майже 6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції