Американський сенатор з індіанським корінням вважає, що Трамп може опинитися за ґратами до виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так жінка відповіла на пост Трампа про її висунення, в якому опосередковано висміювалися індіанці.

Президент США Дональд Трамп може опинитися за ґратами до виборів в 2020 році, - так вважає сенатор-демократ від штату Массачусетс і учасник президентських перегонів Елізабет Воррен.

Про це пише NBC News.

«У 2020 році Дональд Трамп може вже не бути президентом. Насправді він навіть може не бути вільною людиною. Але Дональд Трамп — не єдина проблема, яка у нас є», — сказала вона.

Жінка-політик вважає, що глава американської держави може потрапити за грати за його твіти, багато з яких можна описати як расистські або ненависницькі.

Так вона відповіла на пост Трампа про її висунення, в якому опосередковано висміювалися індіанці. «Сьогодні Елізабет Воррен, яку я іноді називаю Покахонтас, приєдналася до президентських перегонів. Чи буде вона балотуватися як перший кандидат від корінних американців або вирішить, що після 32 це вже не дуже добре? До зустрічі на кампанії!» — зазначив він.

Зауважимо, що в 2018 році сенатор зробила тест ДНК і довела, що серед її предків дійсно були корінні американці, так що вона на 1/32 індіанка.

Відео У США юний тезко Трампа заснув на виступі президента і став зіркою Інтернету

З першого класу Джошуа любив вчитися та ходив до своєї школи із задоволенням. Все змінилося, коли Дональд Трамп розпочав кампанію із балотування у президенти США. Однокласники Джошуа розпочали свою кампанію - проти хлопця, який мав таке саме прізвище, як американський політик. Про це дізнався сам президент США і запросив Джошуа у гості на своє щорічне звернення до Конгресу. На цьому заході хлопець заснув. 

У США юний тезко Трампа заснув на виступі президента і став зіркою Інтернету

Залиште свій коментар

Вибір редакції