Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрія не перейде з російського газу на американський – президент

Його країна продовжить купувати паливо в "Газпрому".

Президент Австрії Олександр ван дер Беллен заявив про намір продовжити закупівлі газу в Росії. Про це він сказав за підсумками зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Відні, повідомляє РБК.

На думку австрійця, сенсу в зміні постачальника немає, бо це економічно невигідно. "Останнім часом існує, скажімо так, докір з боку деяких американських політиків в тому, що залежність Європейського Союзу від Росії в цьому відношенні дуже велика. Але при цьому не беруть до уваги те, що американський скраплений газ в два або три рази дорожчий російського газу. І при таких обставинах мало сенсу в тому, чисто з економічної точки зору, щоб заміщати російський газ американським скрапленим газом", - пояснив ван дер Беллен.

Своєю чергою президент РФ Володмир Путін наголосив на тому, що Австрія підтримує проект "Північний потік-2". Але у питанні санкцій російський лідер підтримки не знайшов – австрійський президент наголосив, що Відень діяв і діятиме співзвучно з позицією Євросоюзу.

ВідеоСуд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції