Американський солдат після 10 годин оборони на базі ВПС здався владі

Дата публікації
Перегляди
1332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американський солдат після 10 годин оборони на базі ВПС здався владі

Персонал бази був евакуйований, але її оперативна діяльність продовжилася без порушень / Фото: aviationspectator

Ім'я та звання військовослужбовця не розкриваються, але відомо, що проти нього раніше було порушено справу в цивільному суді.

У США завершилася історія із захопленням приміщення на території бази ВПС Schriever, розташованої в 100 кілометрах на південь від міста Денвер (штат Колорадо).

Як повідомляється, 21-річний військовослужбовець, озброєний пістолетом, здався владі через 10 годин переговорів.

За словами представника авіабази Дженніфера Тібо, молодий чоловік, що пропрацював в службі безпеки авіабази близько трьох років, забарикадувався в приміщенні, де співробітники готувалися заступити до чергування. Це сталося в понеділок близько 10:00 за місцевим часом. Весь персонал був евакуйований, але оперативна діяльність бази продовжилася без порушень.

Для спілкування із зовнішнім світом охоронець використовував як свій мобільний, так і телефон, встановлений в будівлі. До місця подій прибули психологи.

Молодий чоловік не застосовував свою табельну зброю і після багатогодинних переговорів вирішив здатися. Ім'я та звання військовослужбовця не розкриваються, але відомо, що проти нього раніше було порушено справу в цивільному суді, що могло обернутися для нього звільненням. Найімовірніше, саме це штовхнуло охоронця на цей крок.

База ВПС США Schriever здійснює контроль над роботою військових супутників, що входять в систему глобального позиціонування - GPS.

Читайте також:

У Техасі попередили напад на військову базу

Потужні вибухи стались на військово-морській базі на Кіпрі

Військова база США втратила майже на годину контроль над ракетами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація