Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський суд заборонив Трампу блокувати користувачів у Twitter

Згідно з рішенням судді, акаунт президента Трампа є публічним форумом.

Суд міста Нью-Йорк заборонив президенту США Дональду Трампу блокувати користувачів у Twitter через їхню альтернативну позицію, оскільки його сторінка стала публічною платформою в США, де потрібно дотримуватись свободи висловлення думок.

Про це пише Reuters.

"Суддя Нью-Йорка в середу постановив, що президент Дональд Трамп не може за законом блокувати твітер-користувачів у мережі зі свого облікового запису в соціальній мережі, виходячи з їхніх політичних поглядів", - зазначається в повідомленні.

Дональд Трамп, який має у мережі акаунт під іменем @RealDonaldTrump, використовує його для оголошення політичних рішень і поглядів, а також для атак проти опонентів. Він заблокував багатьох критиків на своєму акаунті, що не дозволило їм безпосередньо реагувати на твіти президента.

ВідеоСпівробітник Twitter заблокував сторінку Трампа перед своїм звільненням

Згідно з рішенням судді, твітер-акаунт президента Трампа є публічним форумом, тож блокування доступу для людей, які відповідають на його твіти, висловлюючи альтернативні думки, є дискримінацією. Це також було визнано порушенням першої поправки до Конституції США, яка захищає свободу висловлення думок.

В останні місяці президентської кампанії в США російські фейкові дописувачі були найбільш активними поширювачами матеріалів із twitter Дональда Трампа. Про це повідомили самі співробітники соцмерЕжі, в якій президент Сполучених Штатів є активним дописувачем. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції