Американський журналіст змусив Мєдвєдєва "нервово розсміятися"

Це відбулося після того, як журналісти запитали президента, як позначиться розлив нафти в Мексиканській затоці на думці Росії про компанію British Petrolium.

Поведінка президента Росії Дмитра Мєдвєдєва під час інтерв'ю з західними журналістами було спокійним, проте одне з питань змусило його "нервово розсміятися". Це відбулося після того, як журналісти The Wall Street Journal запитали президента, як позначиться розлив нафти в Мексиканській затоці на думці Росії про компанію British Petrolium як про партнера.

Мєдвєдєв зауважив, що BP знадобиться багато грошей і неясно, чи зможе вона переварити ці витрати. Президент закликав міжнародну спільноту до заходів з пом'якшення і потенційному страхування ризиків від подібних катастроф, здатних розорити цілі держави.

Інтерв'ю з Мєдвєдєвим було опубліковано в газета The Wall Street Journal 18 червня. Глава РФ дав його напередодні візиту до США.

Мєдвєдєв вважає, що його відносини з прем'єр-міністром і колишнім главою держави Володимиром Путіним не змінилися в особистому плані, але змінилися "з формальної точки зору". Разом із тим, на переконання глави російської держави прем'єр має предусім займатися економікою.

Нагадаємо, на нафтовій платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці, що належить BP, 20 квітня стався потужний вибух. Тоді загинули 11 людей і 17 постраждали. Після того, як 22 квітня платформа затонула, почався витік нафти, яка вже завдала шкоди штатам Луїзіана, Алабама, Міссісіпі і загрожує регіону екологічною катастрофою. Влада США поклали на BP всю відповідальність за подію.

Читайте також:

У Мєдвєдєва і Путіна впав рейтинг

У Росії діти молитимуться за двоєдину владу Димитрія і Володимира

Витік нафти в Мексиканській затоці недооцінили в 12 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: