Американського "доктора Смерть" засудили до семи років в'язниці

В Австралії "Доктора Кишкову Паличку", який через недотримання норм гігієни спричинив убивства щонайменше трьох своїх пацієнтів, отримав сім років в'язниці.

Колишній хірург індійського походження, відомий як "доктор Смерть" або "доктор Кишкова Паличка", засуджений австралійським судом до семи років ув'язнення.

Раніше суд присяжних визнав 60-річного Джаянта Патела винним в смерті трьох пацієнтів, а також нанесенні тяжкої шкоди здоров'ю одному із хворих.

Пател закінчив американський медичний вуз і кілька років працював хірургом у Нью-Йорку і Орегоні. Проте в 2001 році в результаті численних скарг з боку пацієнтів і колег він був позбавлений права займатися медичною діяльністю в США. У 2003 році лікар переїхав до Австралії і був прийнятий на роботу в лікарню міста Бандеберг, штат Квінсленд.

Серед персоналу лікарні Пател був відомий своєю неохайністю і небажанням мити руки перед операціями, за що й отримав прізвисько "Доктор Кишкова Паличка". Правоохоронні органи звернули увагу на роботу доктора, тому що кількість летальних результатів і важких ускладнень серед його пацієнтів значно перевищувала середньостатистичні показники.

Після початку розслідування Пател зник у США, однак в 2008 році був екстрадований до Австралії за запитом місцевої влади. Колишньому хірургу пред'явили звинувачення в проведенні хірургічних втручань без відповідної кваліфікації, спричиненні смерті трьом пацієнтам, а також тяжкої шкоди здоров'ю декільком десяткам хворих.

29 червня 2010 року присяжні визнали Патела винним у трьох неумисних вбивствах, а також нанесенні тяжкої шкоди здоров'ю одного з пацієнтів. Підсудний відмовився визнати свою провину за всіма пунктами звинувачення.

Читайте також:

Американський "доктор Смерть" навіть у відпустці шукав жертв для ампутації

Силіконовий скандал у Франції: тисячі жінок отримали браковані груди

Мешканці Херсону лікарі "помилково" відрізали грудь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: