Американського медіамагната звільнили під заставу в 2 млн доларів

65-річний Блек, якого визнали винним у розкраданні більше 6 млн доларів, вже провів за гратами більше двох років.

Апеляційний суд США 21 липня звільнив колишнього власника корпорації Hollinger International медіамагната Конрада Блека під заставу в 2 млн.

65-річний Блек, якого визнали винним у розкраданні більше 6 млн доларів, вже провів за гратами більше двох років з шести з половиною, до яких його засудив окружний суд Чикаго.

Після виголошення вироку у 2007 році Блек звернувся до Верховного суду США, і в червні цього року суд вищої інстанції повернув його справу на розгляд до Сьомого апеляційного суду. Зараз засуджений відбуває термін у в'язниці штату Флорида. Формально звільнитися він зможе коли постане перед Сьомим апеляційним судом.

Відпустивши медіамагната під заставу, суд повинен буде вирішити питання про зняття з нього звинувачень у шахрайстві.

Зазначимо, що раніше проти Блека висунули безліч цивільних позовів, пов'язаних з ліквідацією Hollinger. Крім того, США вимагають від нього відшкодування 71 млн доларів несплачених податків.

Як відомо, корпорація Hollinger International об'єднувала газети Chicago Sun-Times, National Post, що видавалася в Торонто, британську Daily Telegraph і ізраїльську Jerusalem Post. Конрад Блек бу власником 70% акцій корпорації.

Читайте також:

Таїландський суд продовжив звільнення Плетньова під заставу

Відпущений під заставу "російський шпигун" втік з Кіпру

Ліндсей Лохан уникла арешту, заплативши 100 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: