Американського пастора звинуватили в розбещуванні неповнолітніх

Пастора Едді Лонга, який очолює одну з найбільших у США негритянських баптистських церков звинуватили у розбещенні неповнолітніх.

Четверо молодих людей подали позови за звинуваченням у розбещенні проти американського єпископа Едді Лонга, який очолює незалежну баптистську релігійну громаду в місті Атланта, штат Джорджія.

Єпископ заявив у своєму зверненні до парафіян, що визнає свої недоліки, але збирається оскаржувати висунуті звинувачення. Раніше він повністю відкидав свою провину.

Єпископ Лонг очолює баптистську церкву "Нового Різдва" в Атланті, яка за час його керівництва перетворилася з маленького приходу в конгрегацію, що складається з 25 тис віруючих.

Як відомо, останніми роками багато країн світу пережили серію скандалів, пов'язаних з випадками насильства священиків-педофілів над своїми малолітніми парафіянами. Найбільший резонанс подібні повідомлення викликали в Німеччині та Ірландії. Влада цих країн зажадала від Ватикану провести розслідування випадків участі священиків у зґвалтуваннях неповнолітніх.

Читайте також:

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Колишні учасники Віденського хору заявили про розтління викладачами

Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: