Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американського телеведучого, який назвав Путіна вбивцею, звільнили через сексуальні домагання

Білл О'Рейлі був найбільш популярним телеведучим у США.

Компанія "21st Century Fox" звільнила зіркового телеведучого Fox News Білла О'Рейлі, який назвав Путіна вбивцею, після заяв про сексуальні домагання з його боку.

Про це йдеться в повідомленні компанії в середу, передає Reuters.

"Після ретельного і уважного аналізу тверджень компанія і Білл О'Рейлі погодилися, що Білл О'Рейлі не повертатиметься на канал Fox News", - йдеться в заяві компанії, якій належить телеканал.

Це рішення, яке з'явилося після того, як рекламодавці почали залишати шоу О'Рейлі, закінчує більш ніж 20-річну кар'єру телеведучого у Fox News. Він був одним із найпопулярніших ведучих на американському телебаченні. У внутрішній записці співробітникам Fox News глава компанії Руперт Мердок назвав О'Рейлі "одним з найуспішніших телеведучих в історії кабельних новин".

Мердок також написав, що компанія прагне до "створення робочого середовища, заснованого на цінностях довіри і поваги".

О'Рейлі, який з 11 квітня перебував у відпустці, сказав в письмовій заяві, що пишається "безпрецедентним успіхом" у Fox News.

"Неймовірно розчаровує те, що ми розлучаємося через абсолютно необґрунтовані звинувачення. Але це та невдала реальність, з якою багато хто з нас в очах громадськості повинен жити сьогодні ", - сказав О'Рейлі в своїй заяві.

Про сексуальні домагання з боку Білла О'Рейлі написала газета The New York Times. За даними журналістів цього видання, Fox News і зірковий телеведучий заплатили п'ятьом жінкам в цілому 13 мільйонів доларів, щоб не доводити звинувачення в сексуальних домаганнях до суду. Ці жінки або працювали на О'Рейлі, або виступали в якості гостей в його програмі.

Шоу "Фактор О'Рейлі" - найпопулярніше шоу на Fox News. У 2016 році воно принесло компанії прибуток від реклами в розмірі 147,13 млн доларів США.

Нагадаємо, журналіст телеканалу Fox News Білл О'Райлі під час інтерв'ю з президентом США Дональдом Трампом, запитав про його ставлення до свого російського колеги. Трамп сказав, що поважає його, однак журналіст заперечив це, назвавши Путіна "вбивцею".

"Є багато вбивць. У нас багато вбивць. Ви що думаєте, наша країна така вже безневинна?"- відповів журналісту Трамп. Він підсумував, що "США краще жити із Росією, ніж навпаки".

Своєю чергою, Пєсков відреагував на заяву американського журналіста, назвавши його висловлювання неприпустимим. Також він заявив, що бажає почути вибачення від О'Райлі на адресу президента РФ.

У відповідь американський журналіст заявив, що "працює над вибаченнями" і ця робота може зайняти "деякий час".

"Можете перевірити це десь року в 2023", - сказав журналіст в ефірі своєї програми від 6 лютого.

Відео Американський журналіст, який назвав Путіна вбивцею, заявив, що вибачиться за слова через 6 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції