Американського журналіста звільнили за висловлювання про мусульман

У США журналіста звільнили за нефоматні висловлювання про мусульман.

Американський журналіст Хуан Вільямс, який працював оглядачем Національного Громадського Радіо (США), був звільнений після висловлювання про мусульман, зробленого в ефірі телепередачі.

Телеведучий Білл О'Рейлі попросив Вільямса прокоментувати "ісламське питання", що постало перед США. На думку О'Рейлі, джихад, підтримуваний деякими мусульманськими країнами, є найбільшою загрозою в сучасному світі.

Вільямс заявив, що згоден з точкою зору телеведучого. Журналіст підкреслив, що він ні в якому разі не є сліпим прихильником якоїсь однієї ідеї.

"Дивіться, що я маю на увазі, Білл, я не расист. Ви знаєте, що за книги я писав про американський рух за громадянські права. Але коли я входжу в літак і бачу людей в мусульманському одязі, які вважають себе перш за все мусульманами, я хвилююся і нервую", - сказав Вільямс.

Журналіст також нагадав про вихідця з Пакистану, який нещодавно визнав себе винним у підготовці теракту на Таймс-сквер. "Він тоді сказав, що війна Америки і мусульман тільки починається, і це лише перші краплі крові. Не думаю, що до такого можна залишатися байдужим", - зазначив Вільямс.

Національне Громадське Радіо в середу опублікувало заяву, в якій говорилося, що коментар телеведучого "несумісний з видавничими стандартами і практикою радіостанції".

Читайте також:

Мін'юст США заступився за право ісламу називатися релігією

У Німеччині зростають антиісламські настрої

У центрі Москви ледь не спалахнули масові заворушення мусульман

Француз помочився на Коран і виклав відео в інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: