Американському есмінцю у Чорному морі "сіли на хвіст" російські кораблі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За есмінцем стежать одразу два кораблі.

Кораблі російського Чорноморського флоту розпочали стеження за есмінцем Ross Військово-морських сил США, який увійшов в акваторію Чорного моря 14 квітня.

Про це пише ТАСС з посиланням на Національний центр управління обороною Міноборони РФ.

В російському оборонному відомстві розповіли, що за есмінцем почали стежити одразу після того, як він увійшов у Чорне море.

"Призначені сили і засоби Чорноморського флоту здійснюють безперервне спостереження від 14 квітня 2019 року в акваторії Чорного моря за есмінцем керованої ракетної зброї Ross Військово-морських сил США", – повідомили в центрі управління обороною.

Там зазначили, що "на хвіст сіли" два кораблі, а також спостереження ведеться за допомогою радіолокаційних методів.

"Безпосередній контроль за діями американського військового корабля здійснює патрульний корабель "Василь Биков" і розвідувальний корабель "Іван Хурс" Чорноморського флоту ", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 8 квітня в акваторії Чорного моря проводили спільні навчання НАТО "Морський щит 2019". У маневрах взяли  участь кораблі і авіація США, Болгарії, Греції, Канади, Нідерландів, Румунії та Туреччини у взаємодії з представниками збройних сил Грузії і України.

ВідеоБіля Одеси пришвартувалися два фрегати НАТО

Це плановий, уже четвертий від початку цього року, візит. Канадський фрегат "Торонто" та іспанське судно "Санта Марія" пришвартувалися біля Морвокзалу. Обидва кораблі вирушили до Одеси після кількох діб патрулювання в Чорному морі.  

Біля Одеси пришвартувалися два фрегати НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції