Американці погрожують судом ВПС США

Американці, які живуть поблизу авіабаз ВПС США, судитимуться з військовими, якщо ті продовжать польоти на багатоцільових винищувачах-бомбардувальниках F-35.

Шум, який створюють новітні американські апарати військового призначення, значно перевершує нинішні літаки F-16 і F-15, повідомляє Strategypage. І це викликає обурення місцевих мешканців.

Згідно проведеним дослідженням, шумовий рівень єдиного двигуна F-35 Lightning II в середньому в два рази перевищує шум, що створюють два двигуни F-15, і досягає 83 децибел. На злеті він може підвищуватися до 90, а при посадці перевищувати шум двигунів літаків типу F-15 майже в чотири рази. В той же час, "крайнє роздратування" більш третини середньостатистичних американців здатний викликати звук в 75 децибел.

Ці результати, отримані під час випробувальних польотів на авіабазі Eglin, командування ВПС США вирішило офіційно не коментувати і не брати до уваги. Проте люди, які вже звикли до звуку двигунів F-16 і F-15, під час польотів нових літаків відразу ж звернули увагу на вищий рівень шуму, і оголосили про свій намір скаржитися владі і навіть судитися з військовими, якщо польоти будуть продовжені.

Малопомітний багатоцільовий американський винищувач-бомбардувальник п'ятого покоління ще не прийнятий на озброєння американських ВПС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: