Американці повернули всиновленого хлопчика до Росії із запискою, що він більше не потрібен

8-річний хлопчик без супроводу дорослих прилетів із Вашингтону до Москви із запискою, що батьки від нього відмовилися.

Восьмирічний росіянин, якого усиновили батьки зі США, без супроводу дорослих прилетів до Москви із запискою, в якій йшлося, що нові батьки від нього відмовилися.

"Надійшло повідомлення, що з Америки прилетів хлопчик восьми років, який не розмовляє російською, але розуміє російською. При ньому була записка, що прийомні батьки-американці від нього відмовляються і просять забрати його назад", - повідомив уповноважений при президенті РФ з прав дитини Павло Астахов.

Як виявилося, хлопчика звуть Хансен Джастін Артем, він народився у Владивостоці.

Дитину доправили до відділення міліції, звідки її заберуть на медичний огляд до лікарні. Наразі з'ясовується, яка допомога хлопчику необхідна.

У зв'язку з інцидентом Павло Астахов заявив, що має намір поставити питання про тимчасове призупинення усиновлення американцями російських дітей.

Ця історія продовжила скандал з усиновленнями, який спалахнув на початку березня. Нагадаємо, тоді стало відомо, що семирічний Ваня Скоробогатов з Челябінська загинув від рук своїх прийомних батьків. Після цього МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей, - всього за останні роки в Сполучених Штатах загинули 15 дітей з Росії, усиновлених громадянами США.

Читайте також:

МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей

У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

У США засудили жінку, яка зберігала в холодильнику трупи вбитих нею дітей

На Гаїті осиротілих після землетрусу дітей продають на органи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: