Американці прихильно поставилися до реформи охорони здоров'я

48% громадян вважають реформу "гарним першим кроком", який потребує подальшого розвитку.

Більшість американців схвально відгукнулися про реформу охорони здоров'я, яку підписав Барак Обама у вівторок, 23 березня. Дані були отримані під час соціологічного опитування газети USA Today і компанії Gallup. Раніше, до затвердження реформи в Конгресі, її противники в суспільстві переважали.

Згідно з результатами опитування 1005 повнолітніх американців, 48 відсотків громадян вважають реформу "гарним першим кроком", який потребує подальшого розвитку, а 4 відсотки назвали її "найважливішим із необхідних нововведень" у системі охорони здоров'я. Непотрібною чи невірної реформу в загальній складності назвали 39 відсотків опитаних. Даючи однозначну оцінку реформі, 49 відсотків респондентів назвали її "хорошою річчю", а 40 відсотків - "поганий".

Реформа охорони здоров'я, що є внутрішньополітичним пріоритетом Обами, повинна в десятирічний термін забезпечити медичною страховкою 32 мільйони американців, які зараз не застраховані. План реформи, яка обійдеться федеральній казні майже в трильйон доларів, став у США предметом запеклих дебатів, але 21 березня законопроект про реформу був остаточно затверджений у Конгресі.

Читайте також:

Байден нецензурно привітав Обаму з підписанням закону

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: