Американці випробують вакцину проти свинячого грипу на дітях

Комітет з безпеки досліджень не знайшов небезпечних наслідків у результаті застосування вакцини для дорослих і постановив продовжити її застосування на дітях.

Американські медики незабаром почнуть випробування нової вакцини від грипу A/H1N1, яку вже випробували на дорослих і літніх добровольцях, на дітях, говориться в повідомленні Національного інституту алергології та інфекційних захворювань.

"Комітет з безпеки досліджень обробив дані (після випробувань вакцини) більш ніж 500 дорослих і літніх добровольців, отримані в результаті трьох етапів вакцинації з 7 серпня. Комітет не знайшов небезпечних наслідків у результаті застосування вакцини і постановив продовжити її застосування на дітях", – говориться в повідомленні.

Для першого етапу випробувань медики відберуть 650 дітей у віці від шести місяців до 17 років у шести містах США. Протягом трьох тижнів їм будуть проводитися різні дози вакцини від грипу. У випадку, якщо після застосування вакцини, вже фактично довела свою безпеку, не будуть виявлені побічні ефекти, вона надійде у вільний продаж, можливо, в середині жовтня.

Черговий спалах грипу A/H1N1 США очікують у жовтні. За даними різних джерел на 14 липня, у світі захворіли цім різновидом грипу 113,507 тисяч людей, з них 549 чоловік померли.

Як повідомлялося, випробування нової вакцини для імунізації проти вірусу A/H1N1, відомого також як свинячий грип, почалося 10 серпня в університетських медичних центрах та клініках США. Для клінічних випробувань потрібні тисячі волонтерів - від немовлят до людей похилого віку, хоча переважно перші тести будуть проведені на дорослих здорових людях. Бажаючим будуть зроблені два щеплення з різницею в 21 день з тим, щоб у вересні зробити перші висновки на основі аналізів крові про те, наскільки імунна система учасників експерименту готова протистояти вірусу.

Читайте також:

В Індії вперше грип А передався від однієї людини до іншої

Смертельно небезпечний грип А захопив уже 12 країн

Кількість хворих на свинячий на грип у Росії зросла майже втричі

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: