Американці вважають, що Обама не гідний Нобелівської премії

При цьому те ж соціологічне опитування виявило деяке зростання частки громадян, що підтримують афганську політику Обами.

Опитування, проведене фахівцями університету Куінніпіак в США, показало, що більшість (66%) американців вважають, що президент країни Барак Обама не заслужив Нобелівську премію миру, яку йому вручать 9 грудня в Осло. При цьому те ж соціологічне опитування виявило деяке зростання частки громадян, що підтримують афганську політику Обами, повідомляється на сайті університету.

Згідно з результатами опитування, проведеного з 1 по 6 грудня, лише 26% американців вважають, що глава держави буде нагороджений по заслугах. Що стосується оцінки афганської кампанії, відсоток тих, хто задоволений і не задоволений роботою Обами в цій галузі, однаковий - 45%. Дослідники відзначають сприятливу для президента динаміку цих показників: у листопаді аналогічне дослідження виявило 38% задоволених і 49% незадоволених.

Крім того, опитані прихильно оцінили новий військовий план, представлений Обамою 1 грудня. Рішення про збільшення афганського контингенту США на 30 тисяч людей схвалюють 58% опитаних, 37% висловилися проти. Намір почати виведення військ з Афганістану в липні 2011 позитивно оцінили 60%, негативно - 32%. Втім, у виконання обіцянок про термін початку виведення військ вірять лише 40% американців, а 45% - не вірять.

Популярність президета США в країні продовжує знижуватися. Нагадаємо, 7 грудня компанія Gallup зафіксувала зниження частки американців, задоволених президентом до 48%. Спостерігачі відзначали, що це лише на один відсоток більше, ніж у екс-губернатора Аляски Сари Пейлін, яка боролася у 2008 році за віце-президентство як кандидат від республіканців: зростання рейтингу Пейлін, виявлене в ході опитування CNN та компанії Opinion Research Corporation, пов'язують з рекламною кампанією її книги. Втім, вже наступного дня, рейтинг Обами за версією Gallup виріс до 50%-ої позначки.

Читайте також:

Куба і Венесуела обурені: за що Обамі дали Нобелівську премію

Обама віддасть Нобелівську премію на благодійність

Обама збентежений отриманням Нобеля

Нобелівську премію миру отримав Барак Обама

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: