Американці їдуть в Небраску, щоб підкинути дитину

Американка з штату Мічиган подолала чималу відстань, щоб покинути свого 13-річного сина в штаті Небраска.

Там американський закон дозволяє "підкидати" дітей. Згідно прийнятому в липні закону, особи, які залишили дітей, не притягуватимуться до кримінальної відповідальності. Проте глава відділу сім'ї і дитини в департаменті охорони здоров'я штату Тодд Лендрі заявив, що батьки й опікуни не повинні вирішувати проблеми виховання важких дітей шляхом відмови від них.

З моменту вступу нового закону до сили на піклування влади було залишено 18 дітей, включаючи хлопчика з Мічігану. Це вже другий підліток, залишений в Небрасці мешканцями інших штатів. Першою була покинута бабусею і дідусем 14-річна дівчинка з Айови, яку потім повернули додому.

Ніде в світі немає закону, подібного тому, що був прийнятий в Небрасці. Згідно з цим законом, не тільки батьки, але будь-яка доросла людина може залишити дитину в державній лікарні. При цьому вік дитини жодним чином не обмежений.

Хлопчик, якого мати з Мічігану залишила в місті Омаха, зараз знаходиться в тимчасовому притулку. Представники місцевої влади розмовляли з його матір'ю, проте вони не розголошують причин, через які вона вирішила залишити дитину.

Офіційні особи висловили стурбованість у зв'язку з тим, що закон в його нинішньому вигляді допускає найширше тлумачення. Вони закликають змінити його, щоб його дія розповсюджувалася виключно на немовлят, як і передбачалося із самого початку.

"Я, звичайно, розумію і співчуваю батькам в нашому штаті і у всій країні, які мучаться з важкими дітьми, проте ці проблеми повинні вирішуватися іншими методами", - заявив глава відділу сім'ї і дитини сім'ї при департаменті охорони здоров'я Небраски.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: