Американці збудували нову в'язницю в Афганістані

Триповерхова нова в`язниця, зведена в східній частині американської військової бази, зможе вмістити 1,1 тисячі ув’язнених.

Американці збудували ще одну в`язницю для особливо небезпечних злочинців на авіабазі в Баграмі на додаток до вже діючої, повідомила 15 листопада місцева радіостанція "Салам Ватандар" з посиланням на новопризначеного директора цієї пенітенціарної установи полковника Джана Гірая.

За словами Гірая, триповерхова нова в`язниця, зведена в східній частині американської військової бази, зможе вмістити 1,1 тисячі ув’язнених, її будівництво обійшлося в 60 мільйонів доларів.

Відбувати покарання тут будуть особливо небезпечні злочинці, повідомляє Гірай. Зокрема, особи, пов`язані з міжнародною терористичною мережею "Аль-Каїда", а також бунтівники, що потрапили в полон під час бойових дій.

"До ув’язнених нової в`язниці підхід буде відповідно до всіх загальноприйнятих міжнародних норм", - заявив начальник нової в`язниці.

Нагадаємо, Сенат проголосував за переведення в'язнів в'язниці Гуантанамо в США для подальшого суду над ними. Дане рішення підтримали 79 сенаторів, 19 висловилися проти. На реалізацію цього плану з бюджету буде виділено 44,1 млрд дол.

Ця пропозиція була схвалена в палаті представників США, і тепер буде направлена на підпис президенту країни Бараку Обамі. Саме він був одним з головних ініціаторів прийняття закону.

Читайте також:

В'язнів Гуантанамо судитимуть в США

Колишні в’язні Гуантанамо подали в суд на британські спецслужби

Людина Буша: більшість в'язнів Гуантанамо невинні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: