Американці зібралися побити рекорд найвищого хмарочосу в світі

Мега-хмарочос "Міаполіс" збираються звести на Майамі. Його висота складе 975 метрів, що на 147 метрів вище відомої Бурдж-Халіфа.

Новий американський "мега-хмарочос" позбавить вежу Бурдж-Халіфа, нещодавно відкритий в Дубаї, звання найвищої будівлі в світі.

Проект "Міаполіс" в Майамі знаходиться в стадії розробки понад 10 років. Нещодавно його девелопер почав переговори з Федеральним управлінням авіації США, щоб узгодити висоту будівлі, яка повинна скласти 975 метрів.

Таким чином, 160-поверхова будівля буде на 147 метрів вище 828-метрового хмарочоса дубайського Бурдж-Халіфа, яке в даний час є найвищою будівлею в світі.

До складу проекту увійдуть парк розваг, майданчик для огляду, ресторани, 180 тис. кв. м торговельних площ, 90 тис. кв. м офісів, близько 1 тис. квартир та 792 готельних номери.

Відвідувачам комплексу пропонуватимуться відвідати арт-галереї, оперу, мюзик-хол, спектаклі, вистави, концерти дитячий майданчик, дитячий сад, обсерваторію, магазини, ресторани, амфітеатри, виставки, конференції. Планується також влаштувати причали, бари на березі затоки, ринки, ботанічний, японський сади, танцюючі фонтани, парки.

Проект обіцяє принести 940 млн дол. щорічних податкових надходжень, 200 млн дол. річного доходу для авіакомпаній, 25 млн дол. щорічного доходу для МВС, 20 млн дол. щорічного доходу в порт Майамі, надати 46000 місць під час будівництва та 35000 постійних робочих місць.

Передбачуваний обсяг інвестицій в проект і строки розгляду заявки щодо остаточної висоти будівлі поки невідомі.

Нагадаємо, що 5 січня у Дубаї відкрилася найбільша на сьогодні будівля в світі.

Правитель емірату Дубай, нинішній віце-президент і прем'єр-міністр ОАЕ шейх Мухаммед бен Рашед Аль Мактум, відкриваючи 828-метровий хмарочос, відомий в усьому світі під назвою Бурдж Дубай ("Дубайська вежа"), перейменував його на Бурдж-Халіфа, присвятивши будівлю президентові ОАЕ шейху Халіфа бен Заїд Аль Нахайяну.

Читайте також:

У дубайському суперхмарочосі відвідувачі застрягли в ліфті на висоті 430 метрів

У Дубаї відкрили найбільший хмарочос в світі

У Дубаї закінчили будівництво найбільшої будівлі на планеті

Найогидніший будинок світу добудують у 2012 році

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: