Американців просять вчити іноземні мови, щоб їх поважали

Американців закликають вивчати іноземні мови задля національної безпеки.

Для підтримки свого реноме у світі американцям слід більше вчити іноземні мови. Це не тільки дозволить їм впевненіше відчувати себе за кордоном, але і буде найважливішим чинником забезпечення національної безпеки. Так вважають експерти, думки яких опублікувала газета Washington Times.

За її даними, в Китаї англійську мову вивчає близько 200 млн. школярів, тоді як в США відносними знаннями азів китайської можуть похвалитися лише 24 тисячі їхніх однолітків. "Різниця величезна", - констатує видання.

"Якщо США в сучасному світі збираються підтримувати свою позицію глобального лідера, нам доведеться поліпшити освіту в даному напрямі", - вважає колишній аналітик Центру досліджень національної безпеки.

З ним згодна директор Національного центру іноземних мов Кетрін Інгольд. Вона вважає, що "в плані вивчення іноземних мов США знаходяться у вельми незвичайному для розвинених країн стані, коли не дуже багато американців вивчають ці мови".

Згідно з останніми даними міністерства освіти США, в 2002 році менше половини американських школярів і студентів займалася вивченням іноземних мов. З них переважна більшість вивчала іспанську, тоді як китайську, арабську, фарсі, японську, російську і урду вивчали менше 1% американців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: