Америку не залякати: Трамп вшанував жертв терактів та пообіцяв скрізь переслідувати терористів

"Терористи, які атакували нас, думали, що зможуть породити страх й послабити наш дух", - зауважив американський президент.

Президент США Дональд Трамп під час церемонії вшанування пам'яті жертв терактів 11 вересня 2001 року заявив, що терористам ніколи не вдасться залякати Америку й пообіцяв переслідувати їх будь-де на Земній кулі.

Про це пише Укрінформ.

"Терористи, які атакували нас, думали, що зможуть породити страх й послабити наш дух. Але Америку не можна залякати, й ті, хто намагатиметься, невдовзі приєднаються до великого списку переможених ворогів, які наважилися випробувати нашу мужність", - наголосив американський лідер.

Він підкреслив, що після теракту 9/11 мільйони чоловіків і жінок приєдналися до американського війська, щоб стати на захист країни.

"Американські сили невпинно переслідують і знищують ворогів усіх цивілізованих людей, і це жахливі вороги, яких ми ніколи раніше не бачили. Але ми гарантуємо, що вони ніколи не знайдуть собі безпечного місця для того, щоб потім атакувати нашу країну", - підкреслив Трамп.

Він також зауважив, що явищу тероризму немає місця на Землі.

Фотогалерея У світі згадують жертв наймасштабніших терактів у США 11 вересня (18 фото)

ВідеоУ Сполучених Штатах Америки вшановують жертв теракту 11.09.2001

"Для цих варварських вбивць немає жодного темного кутка, до якого ми не могли б дістатися, жодного сховища, яким ми не могли б захопити, й жодного місця, де можна було б зачаїтися на цій дуже великій Землі", - заявив Трамп. Він наголосив, що американські цінності будуть збережені, народ процвітатиме і Сполучені Штати переможуть. "Пам'ять про наших близьких ніколи, ніколи не помре", - підкреслив американський лідер.

16 років тому кадри жахливої катастрофи сколихнули увесь світ. Тоді в США сталася трагедія, яка назавжди змінила життя мільйонів людей. Два літаки "Боїнг-767" із інтервалом у 17 хвилин врізалися у вежі Всесвітнього торгового центру. Від потужного удару та пожежі будівлі завалилися.

Масштабний терористичний акт забрав життя 2733 людей. Та атака не мала кордонів - під завалами загинули представники 115 національностей. Серед жертв теракту були й 12 вихідців із України.

Пожежникам знадобилося 100 днів, щоб погасити всі осередки пожеж. Усього рятувальникам довелося просіяти 1 млн тонн уламків та сміття у пошуках речей, що належали жертвам теракту. Вони знайшли 144 обручки. Понад три тисячі дітей втратили когось із батьків.

Залиште свій коментар