Amnesty засуджує "верховенство беззаконня" на Північному Кавказі

Правозахисники називають антитерористичні операції Росії "верховенством беззаконня" і вимагають забезпечити візит доповідача ПАРЄ до Чечні.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в черговий раз висловила свою заклопотаність зневагою захисту прав людини в Чечні, Інгушетії, Дагестані та Кабардино-Балкарії.

У своїй доповіді "Верховенство беззаконня: порушення прав людини на Північному Кавказі" правозахисники відзначають, що мешканці регіону живуть в обстановці "беззаконня", що породжує "страх і незахищеність".

Автори нового дослідження стверджують, що антитерористичні операції на Північному Кавказі "нерідко супроводжуються серйозними порушеннями прав людини".

Amnesty International закликає Росію сприяти візиту доповідача ПАРЄ до Чечні, Інгушетії і Дагестану. Зокрема, правозахисники вважають, що "відкриття" Північного Кавказу для іноземних спостерігачів і журналістів стане свідченням готовності властей цього регіону захищати права людини в своїх республіках.

Експерти організації також відзначають нездатність місцевих властей розслідувати гучні злочини і притягувати винних до відповідальності.

Нагадаємо, в 2008 році Amnesty International закликала російські власті до "кардинальних змін" у сфері громадянських свобод.

Читайте також:

Президента Ічкерії "офіційно вб'ють" на День Росії

Саакашвілі: Росія хоче нової війни

ООН не включила Абхазію до складу Грузії

Міноборони РФ: влітку Україна воювала з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: