Амністія на Тайвані: звільнено 11 тисяч ув'язнених

На Тайвані оголошено найбільш масштабну амністію за останні 16 років, повідомляють у понеділок 16 липня, тайванські ЗМІ.

Президент Тайваню Чень Шуйбянь
Президент Тайваню Чень Шуйбянь
Загалом із в'язниць і колоній у різних частинах округу звільнено майже 11 тисяч ув'язнених, в основному, засуджених за дрібні злочини та правопорушення.

Серед достроково звільнених є близько 650 хворих на СНІД. Представники міністерства охорони здоров'я заявили, що відстежуватимуть стан їхнього здоров'я.

Востаннє така крупна амністія була оголошена в 1991 році.

Президент острова Чень Шуйбянь заявив, що власті Тайваню хочуть дати колишнім ув'язненим другий шанс на нормальне життя. Багато хто з достроково звільнених був засуджений за зберігання наркотиків.

Опозиція називає амністію передвиборним кроком, спрямованим на підвищення популярності правлячої Демократичної і прогресивної партії (ДПП) Тайваню та її кандидата в президенти острова Френка Се. Парламентські вибори на Тайвані пройдуть у грудні цього року, а президентські - в березні 2008 року.

У 1949 році на Тайвань утекли декілька мільйонів прихильників партії Гоміндан, що програла комуністам боротьбу за владу на материку. Китай вважає Тайвань однією зі своїх провінцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: