Амстердам позбудеться “червоних ліхтарів”

У столиці Нідерландів влада вирішила припинити діяльність найбільшої туристичної принади - району “червоних ліхтарів”.

район “червоних ліхтарів”
Deutsche Welle
Неурядова організація, яка опікується правами голландських повій, виступає проти такого кроку.
На першому етапі буде скорочено кількість вікон, у яких повії, позуючи у світлі неонових ліхтарів, зазвичай чекають на своїх клієнтів. Замість працівниць секс-індустрії у будинки мають переїхати звичайні родини, а також невеликі фірми. На думку мера Амстердама, такий крок допоможе побороти злочинність у цьому районі, зокрема, завадити подальшому відмиванню грошей.

Неурядова організація, яка опікується правами голландських повій, виступає проти такого кроку.

“Якщо хтось хоче побороти злочинність, то потрібно боротися із злочинцями. Не має сенсу у тому, щоб зачиняти вікна. З іншого боку, гроші, отримані злочинним шляхом, були вкладені у купівлю цих будинків. Але повії не мають із цим нічого спільного. Я боюся, що мер не усвідомлює наслідків. Скорочується кількість вікон, але багато жінок хочуть працювати саме у вікнах. Оскільки тоді вони можуть бути незалежними. Вони можуть відмовляти клієнтам, вони не мають платити сутенерам і таке інше”, - розповіла річниця об'єднання Зіта Альтінг.

Зіта Альтінг вважає, що на повій, які матимуть виїхати із цього району, чекають нелегкі часи. Оскільки неурядові організації не зможуть їм надавати консультативну допомогу і ці жінки зможуть легко стати жертвами торговців людьми.

“Вони намагатимуться знайти роботу у Бельгії, або ж у якійсь іншій державі почнуть шукати клієнтів у інтернеті. Жінки будуть більш незахищеними і більш уразливими до сексуальній експлуатації. Оскільки нині вони працюють у відкритому районі, коли до них весь час має доступ поліція та медичні працівники. І ми надаємо їм інформацію про їхні права та шляхи виходу із різних ситуацій.”

На думку Зіти Альтінг, поліції потрібно надати більше ресурсів, щоб вони змогли впоратися із проблемою злочинності. Тоді і робітниці секс-індустрії зможуть і наділі спокійно працювати у кварталі “червоних ліхтарів”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: