Аналіз ДНК довів: головний терорист Індонезії ще живий

Головний терорист Індонезії Нурдін Топ, якого вважали убитим, як і раніше живий. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Як показав аналіз ДНК, тіло терориста, загиблого після довгої перестрілки з бійцями індонезійського спецназу, не належить лідерові місцевого угрупуванню терористичної мережі "Аль-Каїда" Нурдіну Мухаммеду Топу.

У минулу суботу спецназ після 18-годинної облоги в місті Теманггунг убив двох екстремістів, проте аналіз ДНК показав: Нурдіна серед загиблих не було.

Щоб провести аналіз, довелося брати зразок крові у сина терориста, що живе в Малайзії. Дослідження показало, що убитий не Нурдін. "Офіційно оголошую, що війна з тероризмом поки не закінчена", - прокоментував в ході спеціальної прес-конференції представник індонезійської поліції.

Нагадаємо, влада Індонезії полюює за "терористом номер один" вже декілька років. Його звинувачують в причетності до вибухів на острові Балі в 2002 році, у вибухах в готелі Marriott в Джакарті в 2003 і в австралійському посольстві в 2004 році. У липні 2009 року, як вважають Нурдін організував два вибухи у фешенебельних готелях столиці, убивши сім мирних громадян.

Громадянин Малайзії Нурдін Топ пов'язаний з угрупуванням "Джемаа Ісламія", яке підтримує контакти з "Аль-Каїдою". Він входить в десятку підозрюваних в тероризмі, яких найактивніше розшукує ФБР.

Звістка про те, що лідер терористів уникнув смерті, укріпить його репутацію серед ісламізму, упевнені аналітики. Вже зараз терористи вважають його невловимим героєм. Раніше Нурдін пережив два поліцейських рейди на свої тимчасові притулки, і кожного разу йому вдавалося піти.

Читайте також:

Терористи підірвали два готеля в Джакарті: загинули 4 іноземці

Індонезійська влада підозрює в організації терактів малайзійця

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: