Аналіз ДНК позбавив 13-річного британця батьківства

Після чуток про те, що з його дівчиною спали інші хлопці, 13-річний Альфі погодився на тест ДНК. Дитина виявилася не його.

Аналіз ДНК позбавив 13-річного британця Альфі Паттена звання наймолодшого батька. Виявилося, що насправді він не має жодного стосунку до народження дитини, пише газета Daily Mirror.

Скандал навколо батьківства хлопця, який виглядає значно молодшим за свої роки, глибоко шокував британців. В лютому стало відомо, що 15-річна Шантель Стедмен народила йому дитину.

Сумніви у батьківстві хлопчика з'явилися, коли ще два підлітки у віці 14 і 16 років публічно заявили, що займалися сексом з дівчиною і можуть бути батьками її дитини. За даними видання News of the World, Шантель мала інтимні стосунки з вісьмома підлітками.

Обурений Альфі Паттен, який швидко прив’язався до народженої дитини, завив, що він готовий пройти перевірку ДНК, яка зніме всі питання і доведе, що він і є справжній батько дитини.

"Ці дурні діти, які говорять, що спали з Шантель, - брешуть. Я єдиний хлопець Шантель і ми вже два роки разом, тому абсолютно ясно, що я батько дитини", - розповів Альфі.

За його словами, Шантель казала йому, що він батько дитини, і тому немає жодних проблем пройти перевірку на батьківство.

"Я не знав, що можна пройти таку перевірку, але мама мені пояснила, що беруть слину і по ній дізнаються батько ти чи ні", - сказав підліток. Він також додав, що зробить це для того, щоб всі брехуни навколо нарешті заткнулися.

На цю суперечку навіть приймали ставки британські букмекери. Альфі вважали фаворитом: на сайті букмекерської контори Paddy Power коефіцієнт ставки на те, що Альфі дійсно є батьком, складав 1,50. Скептикам пропонувалася вигідніша ставка - з коефіцієнтом 2,50.

Тепер у британських ЗМІ з'явилися повідомлення, що сім'я Стедмен спеціально назвала батьком дитини "янголоподібного Альфі", щоб заробити грошей на скандальній історії.

Зараз стаття Daily Mirror про дані аналізу ДНК зникла з сайту видання. Можливо, це пов'язано з тим, що 18 лютого британський суд заборонив розголошувати будь-які деталі цієї справи, оскільки її учасниками є троє неповнолітніх.

Читайте також:

У Великобританії 13-річний школяр став татом

Британські школярки замовлятимуть контрацептиви прямо в школі

17 школярок домовилися завагітніти разом

Церква в Бразилії виступила проти аборту 9-річної жертви насилля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: