Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анархіст, комуніст і радикал. У Мережі з'явилася інформація про смертника, який підірвався у будівлі ФСБ

Він начебто написав записку перед здійсненням теракту.

Підривником-смертником, який влаштував вибух у будівлі ФСБ міста Архангельська, міг бути студент місцевого технікуму Михайло Жлобицький. 

Про це повідомляють російські ЗМІ та користувачі соцмереж.

У соцмережі "Вконтакте" з'явилася фотографія начебто студентського квитка 17-річного Михайла. В ньому написано, що хлопець навчався в Архангельському політехнічному технікумі.

Ймовірний смертник з Архангельська
ВКонтакте
Ймовірний смертник з Архангельська

Згодом видання Znak.com опублікувало фото з камер у будівлі ФСБ, на якому начебто виконавець вибуху заходить до будівлі. 

Ймовірний смертник з Архангельська
Ймовірний смертник з Архангельська

У Мережі також шириться начебто повідомлення виконавця, опубліковане від імені Валеріана Панова в телеграм-каналі анархістів-комуністів "Речи бунтовщика". У ньому написано, що "Валеріан" збирається влаштувати вибух у будівлі ФСБ як смертник. Йдеться про те, що ФСБ вчиняє тортури та фабрикує справи, тому виконавець і вирішив вчинити теракт. В кінці він зазначив: "Світлого вам майбутнього анархічного комунізму". 

За словами Валеріана, бомба детонує тільки під час натискання кнопки на ній самій. Саме тому він начебто був готовий, що загине. Раніше особа під цим же іменем висловлювалася за "радикалізацію протесту".

Вранці 31 жовтня на вході до будівлі місцевого управління російської Федеральної служби безпеки в Архангельську стався вибух, у результаті якого загинула людина. Слідчий комітет розглядає версію теракту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції