Анджеліна Джолі в ООН зірвала шквал оплесків за біженців

Роботу Джолі як посла доброї волі оцінили в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців.

Анджеліна Джолі взяла участь у спеціальній церемонії в Женеві, організованій Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

Зірка відзначила роботу групи допомоги біженцям Ємену, яка отримала спеціальну нагороду на церемонії.

Заслуги самої Джолі, її активна робота з надання допомоги нещасним протягом останніх десяти років також не залишилася без уваги. Коли Джолі вийшла на сцену, зал у 200 урядових чиновників, дипломатів, донорів і співробітників гуманітарних організацій вибухнув оплесками.

"Я дуже вдячна сім'ям біженців і всім вам за можливість і честь спілкуватися з ними. Я багато чому навчилася. Я дізналася як стати краще, як стати хорошою матір'ю. Вони надихали мене своїм прикладом, щодня показуючи непохитну волю і міць людського духу", - сказала Джолі.

Джолі була призначена послом доброї волі Управління Верховного комісара ООН в 2001 році. За цей час вона відвідала безліч країн третього світу: Еквадор, Танзанію, Косово, Кенію, Намібію, Камбоджу, Пакистан і Таїланд і багато інших. А також жертвувала мільйони доларів на підтримку країн третього світу в період і після військових конфліктів.

Під час візиту до Камбоджі в 2002 році Анджеліна усиновила хлопчика Меддокса. 23 серпня 2002 Джолі стала першою жінкою, яка отримала гуманітарну премію Всесвітньої служби церков в сфері програм з питань імміграції та біженців.

Читайте також:

Джолі з дітьми перетне Сахару на верблюдах

Анджеліна Джолі відвідала сирійських біженців

В Італії нелегали влаштували війну з місцевими жителями та спецназом

ВідеоАнджеліна Джолі в ООН зірвала шквал оплесків за біженців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: