Ангелу Меркель попросили владнати тарифи на повій

Повії одного з борделю обуренні рішенням дирекції, за яким той, хто заплатить 70-100 євро, може розважатися там скільки заманеться.

Жительки містечка Фелльбах (Fellbach) неподалік від Штутгарта звернулися до канцлеру Німеччини Ангели Меркель з проханням вжити заходів по захисту прав повій місцевого борделю "FKK-Club".

Дирекція борделя, розташованого на міському вокзалі, в гонитві за більшим прибутком ввела спеціальний тариф: будь-який клієнт, заплативши за вхід від 70 до 100 євро, може залишатися й розважатися там скільки захоче.

Багато хто в місті визнали подібну практику неприйнятною. Їх позицію підтримала місцева влада. Обер-бургомістр Фелльбаха і депутат ландтага Бадена-Вюртемберг від ХДС Крістоф Пальм (Christoph Palm) назвав це "кричущим порушенням прав людини".

Тим не менше, міська влада не має в своєму розпорядженні достатні юридичні підстави, щоб змусити власників борделю скасувати тариф, а переговори з цього питання скінчилися безрезультатно.

У своєму зверненні до Ангели Меркель жителі і міська влада Фелльбаха просять внести уточнення в закон про проституцію, який би однозначно забороняв введення подібного роду тарифів. Крім Фелльсбаха "необмежені" пропозиції вже з'явилися в деяких закладах Берліна, Вупперталя і Гейдельберга.

Читайте також:

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Берлусконі: я ніколи не платив за секс

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Дівчина, яка продала свою цноту на аукціоні, заплатить 50% податків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: